Pro základní funkčnost, zpříjemnění používání webu, analytické účely a v případě udělení souhlasu také pro účely cílení reklamy využíváme soubory cookies. Nastavení vlastních preferencí cookies můžete kdykoli upravit odkazem ve spodní části stránek.

O NÁS

ÚVOD

Vítáme vás na eshopových stránkách Bubutvoření.

V našem obchodě naleznete spoustu vychytávek pro Vaši kreativní a výtvarnou tvorbu a spoustu zajímavostí pro tvoření s dětmi. Našimi produkty nejen podpoříte kreativní rozvíjení pravé mozkové hemisféry, ale zároveň rozvíjíte motoriku, výtvarné cítění a hravost u všech věkových kategorií. Věříme, že si v našem e-shopu vyberete podle vašich představ, i když nemusíme mít úplně vše skladem. Postupně pro vás budeme zboží přidávat, k vaší plné spokojenosti. Snažíme se vyhledávat novinky v oblasti tvoření a výtvarné tvorby. Buďte shovívaví a nechtějte po nás produkty, které shlédnete někde na internetu. Mnohé nejsou v ČR dostupné a navíc se dají nahradit i jinou vhodnou variantou. Záleží jen na vás, jak moc jste schopni zapojit vaši fantazii a kreativitu.

Máme pro vás připraveny techniky: papírová a pergamenová krajka, scrapbooking, decoupage, kumihimo, origami, quilling, práce s polymery, výroba šperků a korálků, práce s termofolií, malování na hedvábí a textil, malování na sklo, plstění, batikování, výroba svíček a mýdel, patchwork, tvoření s dětmi a v neposlední řadě antistresové malování. Dále pro Vás máme připraveny výtvarné i školní potřeby.

Snažíme se našim zákazníkům plně vyhovět a zaměřujeme se na podporu a rozvíjení kreativity u dětí i dospělích.

Můžete nás rovněž navštívit v kamenné prodejně na Al.Muchy 11 v Mikulově, kde se Vám budeme plně věnovat, poradíme, popřípadě si můžete zkusit formou workshopu nějakou techniku.

Naši tvorbu a prezentaci obchodu si můžete prohlédnout na stránkách: bubutvoreni.osobni-stranka.cz nebo na facebook.com/bubutvoreni.

 

Naše rada:

DOPORUČUJEME SI PŘEČÍST TAKÉ OBCHODNÍ PODMÍNKY A SEKCI JAK NAKUPOVAT, ABY NEDOCHÁZELO KE ZBYTEČNÉMU NEDOROZUMĚNÍ MEZI NÁMI A ZÁKAZNÍKEM.